Yurtdışına İşçi Arayan Firmalar 2018

Yurtdışına İşçi Arayan Firmalar 2018

Yurtdışına işçi arayan firmalar 2018 yılında da işçi aramaya devam ediyor. Bu yılda bir çok işçi götürülüyor. Hem vasıflı şekilde hemde vasıfsız şekilde alımlar başlamış bulunmaktadır. Vereceğimiz link üzerinden ilanları görüp başvurular yapabileceksiniz. Yurtdışına işçi arayan firmalar ile birlikte yurtdışında iş imkanı bulabilirsiniz. Bir çok firma bu sene de işçi alımlarının olacağını belirtti. Peki bu firmalara nasıl ulaşırız? Nasıl başvuru yapabiliriz? Tüm merak edilen soruların cevaplarını paylaşıyoruz.

Yurtdışında kısa süreli çalışarak yüksek miktarlarda para biriktirebilirsiniz. Yurtdışında çalışmanın mantığı budur. Kısa süre çalışıp, hiç bir para harcamadan alınan ücretin tamamını biriktirip bir sermaye ile ülkemize dönmek. Bir çok insan böyle yapıp ardından ülkemizde yatırım yapmaktadır. Zaten yurtdışı iş ilanları kısa süreliğine olmaktadır. Yurtdışında ülkemizde kazandığınızın üç beş katını kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken yurtdışına işçi götüren firmaların yayımladığı ilanları güncel şekilde takip edip, başvurmaktır.

Yurtdışına İşçi Götüren Firmalar

Yurtdışına işçi götüren firmalar sayesinde sizde iş sahibi olabilirsiniz. Şimdi detaylı şekilde yurtdışına işçi götüren firmalardan ve bu firmalara nasıl başvuru yapabileceğinizden bahsedelim.

  • B’IOTA bir çok ülkeye işçi götürmektedir. Bu firmanın sayfasına bakarak ilanlardan faydalanabilirsiniz. Genel Müdürü Cihat Dündar’dır. Bir çok ülkede faaliyetleri sürmektedir.
  • Dedeman Holding, Bir çok ülkede devam eden faaliyetleri için sürekli işçi aramaktadır. Kısa süreli bir çok eleman alımı yapmaktadır. Sitesine girerek ilanlardan faydalanabilirsiniz.
  • Aytaç, Avrupa’da bir çok ülkede faaliyet gösteriyor. Sayfasına girerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Tulip, Burak Erten’in başkanı olduğu firma bir çok pozisyona işçi alımı yapmaktadır. Sayfasına girerek ilanlardan faydalanabilirsiniz.

Yurtdışı İş İlanları

Yurtdışı iş ilanlarından genel olarak faydalanmak ilanları takip etmek ve başvuru yapmak için aşağıdaki linki güncel olarak takip ediniz.

goo.gl/zsWpUv

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İş İlanları İnşaat Sektöründe İşçi Götüren Firmalar 2018 başlıklı makalemizde işkur yurtdışı inşaat iş ilanları, işkur yurtdışı iş ilanları 2018 ve yurtdışı inşaat iş ilanları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ