Vodafone Bayi Olma Şartları

Vodafone Bayi Olma Şartları

Vodafone Bayi Olma Şartları

Vodafone bayi olma şartlarını mı arıyorsunuz? Vodafone İngiliz kökenli bir iletişim şirketidir. Türkiye’ye gelişi ise 2005’lü yıllarına dayanmaktadır. Diğer bir iletişim firması olan Telsimin batınca şirket açık arttırma  ile satıldı. 4 farklı şirketin girdiği ihaleyi İngiliz iletişim devi vodafone 4.44 milyar dolara satın aldığını ilan etti, ilk zamanlar telsim vodafone ismiyle halkın yeni şirketi tanımasını sağladı. Daha sonra adını vodafone olarak değiştirdi ve halen bu ismi kullanmakta. Dünyada yaklaşık 30 ülkeye hizmet veren şirketin Türkiye’de 4.000 e yakın mesai arkadaşı bulunmaktadır. Şirketini büyütmeye gereğinden fazla önem veren vodafone yeni bayiler ile adını her yerde duyurmak istiyor. Bayilik verirken diğer şirketler gibi tek bayilik türü vermiyor. Vodafone silver bayilik, vodafone alt bayilik, vodafone store bayilik adı altına 3 tür bayilik türü bulunmaktadır. Bu türler bayiliğin ürün satışı, iç dekoruna bağlı  olarak değişmektedir. Bayi olmak istiyorsanız önce hangi tür bayiliği açacaksınız karar vermelisiniz. Hangi bayide ne var, ne satılıyor diye merak ediyorsanız vodafone insan kaynakları ile iletişime geçebilirsiniz. Vodafone bayilik kar oranı hakkında çok fazla bilgi yoktur. Ama çevremizdeki vodafone ortaklarını görünce bindiği arabalar, kaldığı evler oldukça lüks durumda. Yani bayilik açma fikri bayağı karlı bir iş gibi görünüyor.

Vodafone Bayilik Süreci

Her firmanın olduğu gibi vodafone iletişim şirketinin de bayisi olmak isteyenlere bir takım şartlar sunuyor. Bu şartlara uygun olan herkes vodafone bayisi olabilir. Tabi şartları bayilik boyunca uymanız gerekiyor. Açmak istediğiniz mağazanın lokasyonu çok önemlidir. Nerede hangi  cadde üzerinde hangi ilde olduğu başvuru esnasında en önemli konulardan biridir. Vodafone bayisinin işlek yerde olmasını daha fazla satış yapmak temel amacıdır. Varsayalım ki mağazayı açtınız nerelere dikkat etmeniz gerek. Mağazanızın  temizliğine dış görünüşüne çok önem vermelisiniz. Mağazanızda çalışacak olan satış danışmanlarının dış görünüşleri hoş, müşteri ile  iyi ilişkiler kurabilen güler yüzlü insanlar olmasına özen gösterin. Vodafon bayisi olmaya karar verdikten sonra onlar ile iletişime geçip, vodafone bayilik başvuru formu doldurmanız gerekecektir. Bayilik veren firmalar adı altında güncel olarak yazı paylaşmaya devam edeceğiz.

İletişim bilgileri

ANKARA

Gazi bulvarı no:12 Onur İşhanı

İSTANBUL

Fişekhane caddesi,  Yaşar Apt no: 52/1   Bakırköy/İstanbul

İZMİR

İsmet Kaptan mah. Şair Eşref Bulvarı no:34

Bir önceki yazımız olan Bu İşleri Yapanlar Kazanıyor! başlıklı makalemizde ilginç iş fikirleri, iş fikirleri ve iş fikirleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ