Türkiye Geneli 2 Bin 900 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Türkiye Geneli 2 Bin 900 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Nasıl bir güvenlik görevlisi alımı olacak? Güvenlik iş ilanları ve özel güvenlik iş ilanları ile sizlerleyiz. Artık bir çok firma bünyesinde güvenlik görevlisi bulundurmaktadır. Türkiye genelinde de bu durum böyledir. Bir çok kuruluş firma vb güvenlik görevlisine ihtiyaç duymaktadırlar. Güvenlik personeli eksiğini güvenlik iş ilanları yayınlayarak karşılamaya çalışmaktadırlar. İŞKUR kurumları tarafınca hazırlanmış olan güvenlik iş ilanları iş siteleri aracılığı ile halka duyurulur.

Güvenlik iş ilanları daha çok tekstil sektöründe çalışan insanların güvenlik için gerekli eğitimleri aldıktan sonra tercih etti bir meslektir. Güvenlik personel alımı için Türkiye genelinde 2 bin 900 kişilik bir açık göründüğü ve bu pozisyonlara personel alımı yapılması beklenmektedir.

Alım Yapan Firmalar Hangileri

Bu güvenlik işçi alımları İŞKUR aracılığı ile gerçekleşecektir. Bir çok firma İŞKUR aracılığı ile bünyesindeki boş pozisyonları dolduracaktır. Alım yapacak olan firmalara baktığımızda; İzmir Manifatura, TR VIP Koruma Güvenlik, Tepe Güvenlik ve Savunma Sistemleri gibi firmalar görünmektedir.

Başvuru Süreci Nasıldır

Hem silahlı hem silahsız yapılacak olan güvenlik işçi alımları için özel güvenlik kimlik kartına sahip olmalısınız. Müracaat etmek isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirler. Personel Alımları ile ilgili diğer haberlerimiz için bizleri takip ediniz.

TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Merlinsab dedi ki:

    güzel haber 🙂

BİR YORUM YAZ