Türk Telekom Bayi Olma Şartları

Türk Telekom Bayi Olma Şartları

Türk Telekom Bayi Olma Şartları

Türk Telekom bayi olma şartları hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Daha önceleri PTT bünyesinde olan bu şirket 25 nisan 1995 yılında PTT’den ayrılarak devlet tarından yeni bir şirket olarak çalışmalarına devam etmiştir. Türkiye’nin en büyük haberleşme kurumlarından bir olan Türk Telekom 2009’lu yıllarda en değerli şirket unvanına sahip olmuştur. 2001 yılında iki farklı haberleşme şirketi kurulmuş, ilerleyen zamanlarda bu ikisi birleşerek Avea ismini almıştır. 2015 yılına gelindiğinde Avea ile birleşerek bu gün faaliyetlerini sürdüren Türk Telekom ortaya çıkmıştır. 2016 yılı itibariyle  15 milyon insan hizmet veren şirket zamanla kendini büyütmeye devam ediyor. Türkiye’nin en güçlü fiber internetine sahip olan şirket mobil internet teknolojisinde de en önde gelen isimlerden biri.

Bayilik İçin Başvuru Şartları

Kendini hızla geliştiren şirket yeni iş arkadaşlarını ve bayilerini kendi bünyesine katmak istiyor. Bunun için yeterli eğitim ve olanaklara sahip kişilere bayi olma hakkı tanıyor. Türk Telekom bayisi açmayı yada Türk Telekom bayiliğine geçiş yapmak istiyorsanız bazı şartlara uymanız ve Türk Telekom bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom bayilik almak istiyorsanız başvuru şartlarına uygun olmalısınız. Ticari engelinizin olmaması gerekir. Vergi suçu gibi suçlar öncelikli olarak sabıka kaydınızın temiz olması gerekir. Müşterilerinizle iyi iletişim kurmanız gerekir. Daha önceki işiniz ticaret sektöründe ise bu şartta zorlanmazsınız. Türk Telekom’un olmazsa olmaz şatlarından biride teknolojiyi çok yakından takip etmeniz ve teknolojik cihaz yada aksesuarlarının parçalarını iyi bilmeniz gerekli şartlarındandır. Açacağınız mağazanın işlek bir cadde veya kalabalık yerde olması gerekmektedir. Dükkanınızın fiziksel büyüklüğüne göre kaç teknoloji sorumlusu çalıştıracağınız da istenen şartlardan biridir. Bu maddeyi gereksiz bulabilirsiniz. Türk Telekom mağazada olabilecek kalabalığa karşı müşterinin beklememesine özen gösterdiğinden dolayı şartlarına bu maddeyi de eklemiştir. Türk Telekom sizden gerektiğinde teminat olarak bir miktar para talep edebilir. Bundan dolayı anlaşma koşullarında bayi sahibinin gerektiğinde Türk Telekom’a teminat vermesi zorunludur maddesini ekleyerek kendini güvence altına almıştır. Tüm bu anlaşma maddelerini kabul ettiniz ve Türk Telekom bayilik başvurusu için formu doldurdunuz. Başvurunuz kabul edildiği takdirde gerekli belgeler sizden istenecek ve bayiliği açmaya hak kazanacaksınız.

Türk Telekom iletişim bilgileri

İSTANBUL

Gayrettepe mah. Yıldız Posta Caddesi. No:40 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 0212 309 90 00

ANKARA

Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler/ Ankara

Telefon: 444 1 444

Bir önceki yazımız olan Fatura Ödeme Merkezleri Bayilik Şartları başlıklı makalemizde bayilik veren firmalar, fatura merkezi bayiliği kazancı ve fatura ödeme bayiliği veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ