Tepe Güvenlik Personel Alımı

Tepe Güvenlik Personel Alımı

Tepe Güvenlik Personel Alımı Yapıyor!

Büyük bir güvenlik şirketi olan Tepe Güvenlik şirketi güvenlik görevlisi alımı yapacağı duyurdu.

Yeni bir iş ilanı haberi ile sizlerleyiz. Türkiye genelinde hastaneler, bankalar, alış veriş merkezleri, kurumsal şirketler, havalimanları, özel şirketler ve fabrikalar’da özel güvenlik görevlilerine her zaman ihtiyaç duyulmuştur. Ülkemizin en büyük özel koruma şirketlerinden biri olan Tepe Güvenlik bu sektörde çalışmak isteyenler için iş fırsatları sunmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda bir çok kamu kurumunun güvenliğini polisler sağlamaktaydı değişen kanunlar ile birlikte her kurum kendi bünyesinde özel güvenlik elemanı bulundurmak zorunda kaldı. Bu zorunluluk yeni bir sektörün ortaya çıkmasını sağladı. Bu kararla binlerce kişi istihdam edildi ve edilmeyede devam ediyor devamda edecektir.

Firmalar, hastaneler, bankalar vb kuruluşlar güvenlik personeli almak yerine kurum güvenliğini sağlamak için özel güvenlik şirketleri için ihale yöntemi ile çalışmaya başladı. İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Konya gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız bu iller için yayınlanan özel güvenlik iş ilanlarına başvuru yapma şansınız olacaktır. Tepe Güvenlik silahlı silahsız güvenlik personeli alımı yaparak bu sektörde iş arayanlara iş fırsatları sunmaktadır. Her yıl büyümeye devam eden firma güvenlik görevlileri ile birlikte farklı alanlara da personel alımı yapılacaktır. İşte o kadrolar. Kadroları görmek için Tıklayınız

Diğer personel alımları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı başlıklı makalemizde bayburt üniversitesi öğretim üyesi alımı, iş haberleri ve iş ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ