Şok Market Personel Alımı

Şok Market Personel Alımı

ŞOK MARKET PERSONEL ALIMI

Şok Market personel alımı ilanı ile sizlerleyiz. Şok bildiğiniz üzere marketler zinciridir. Türkiye’nin her ilinde, her ilçesinde hatta kasabalarında bile mağazası vardır. Diğer marketler gibi pahalı ürünler satmak yerine orta ve düşük gelirli ailelerin alabileceği ürünleri satmaktadır. Bir çok aile ve öğrenciler bu marketleri tercih etmektedirler. Malları bir kişinin istediği gibi ucuz ve kalitelidir. Şok market daha da büyümek ve gelişmek istemektedir. Bu amaçla yeni açtığı marketlerde çalışmak üzere eleman aramaktadır. Şok ailesi olarak insanlara hizmet etmeyi kendilerine farz kılmışlardır. Değişik iş türlerinde  eleman alımı yapmaktadırlar. Kasiyerlik, reyon görevlisi, depo görevlisi gibi türlerde işçi alıyorlar. Sizde şok marketler zincirinin bir aile bireyi olmak ve para kazanmak istiyorsanız şok market personel alımı ilanını görünce ülker şok market iş başvurusu  yapabilirsiniz. Her marketin olduğu gibi şok marketinde bazı şartları var

Şok Market İş Başvurusu Şartları

Şok markete başvurmak için öncelikle tercihen lise mezunu olmanız gerekmektedir.  Eğer lise diplomanız var ve diğer niteliklere uyuyorsanız hemen başvurabilirsiniz. Mağaza elemanı olmakta istekli ve işe alındıktan sonra moral motivasyonunuz yüksek olmak zorunda. Mağazacılıkta ilerlemek  ve bu alanda yükselmek istiyor olmanız lazım. Geçici bir süreliğine iş olsun diye girmemeniz gerek. Müşterilere  karşı güler yüzlü olmanız ve bir müşteri ile iletişim seviyeniz iyi olması aranan bir diğer kriterlerden. Bayanlar için herhangi bir problem yok iken erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekir yada en az 3 yıl olmak üzere askerlikten bir müddet muaf olduğunuzu gösteren teciliniz olması gerek.

Diyelim ki şok market personel alımı ilanını gördünüz, başvurdunuz ve mülakata çağrıldınız. Mülakata giderken abartısız kıyafetler giymeli küpeniz varsa çıkarmalısınız. Mülakat esnasında size içecek ikram edilirse kibarca reddedin. Sorulan soruları nazikçe cevaplayın.  şok market maaş konusunda yüzünüzü güldürüyor. İlk başta tecrübesiz olarak işe başladığınızda asgari ücret verirler iken zamanla maaşınız artabilir. Bu sizin potansiyelinize bağlı olan bir durum. Şok marketlerde çalışmak istiyorsanız öncelikle  internet adresinden başvurmanız gerekmektedir. Evinize en yakın mağazaya giderek başvuru formunu doldurmanız lazım. Başvurunuz olumlu değerlendirildiği taktirde insan kaynakları sizinle iletişime geçip mülakata çağıracaklar. Değerlendirme aşamalarını başarı ile tamamladıysanız işe  başlayacağınız tarih size söylenir. Sizde artık sonunda bir iş sahibi olursunuz.

Şok Market İş Başvuru

Şok market iş başvurusu için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı başlıklı makalemizde belediye iş ilanları, belediye personel alımı ve konya belediyesi iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ