Kızılay Personel Alımı Yapıyor!

Kızılay Personel Alımı Yapıyor!

Kızılay Personel Alımı Yapıyor!

Kızılay insan kaynakları biriminden yapılan açıklamaya göre Kızılay personel alımı yapıyor. Kızılay iş başvurusu yaparak yeni bir başlangıç yapmak isteyenler haberimizi okusunlar. Kızılay iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için araştırdığımız bu haberde Kızılay eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi bizleri takip ederek bulabileceksiniz.

1868 yılında günümüze gelene kadarki zamanda bir çok isim değişikliğine uğramış ve 1947 yılından sonra Türk Kızılay Derneği adıyla hizmetine her geçen gün daha da iyi bir şekilde devam etmiştir. Günümüzde bir çok yardım ve bağış kampanyalarıyla yardıma muhtaç insanlara yardım eden Kızılay personel alımı yapmaya devam etmektedir. Siz de bu büyük ve itibarlı kurumda bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde devam ettirmek istiyorsanız ilanın devamın inceleyip kuruma nasıl başvuruda bulunabileceğiniz öğrenebilirsiniz.

TÜRK KIZILAYI’NDA İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Direktörlüğü tüm özellikleri ile; penceresi dünyaya açık, yenilikçi, yaratıcılığı ve kaliteyi destekleyici faaliyetler destekleyip yürütmeli. Tüm çalışanlarının mutlu olacağı bir ortam oluşturup, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine olanak oluşturarak çalışanlarına kurumsal aidiyet duygusunu oluşturup geliştirmektir. Bu sayede çalışanlarını etkin bir kaynak olarak organize edip kuruluşa değer katmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

TÜRK KIZILAYI’NDA İŞE ALIM SÜRECİ NASIL GERÇEKLEŞİR

Türk Kızılayı’nda işe alım sürecinin hedefi pozisyon profilinin gerektirdiği mesleki bilgi ve özel yetkinliklere sahip; değişime hızlı uyum gösteren, yaratıcı, çok yönlü, katılımcı, kendisini ve çevresini sürekli geliştirmesi gerekir. Kuruluşumuza değer katmayı sağlayacak ve kurum kültürü ile uyumlu en donanımlı en uygun personeli seçmektir.

TÜRK KIZILAYI’NDA ÇALIŞAN EĞİTİMİ VE GELİŞİMİ

Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini inşa etme ve hedeflerini başarmaya ihtiyaç duydukları noktada onların arkasında olup onları destekliyoruz. Kuruluşumuzun hedeflerine ulaşması ve hedeflerini gerçekleştirmesi, çalışanların değişimlere, gelişimlere ve yeni teknolojilere uyumunun gösterebilmesi, sürekli iyileşme ve kalitenin yükseltilmesi amacıyla faaliyetlerimizi sürdükmekteyiz.

Kızılay Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Personel alımlarını ülkemizin bir çok bölgesinde yapmaya devam eden Kızılay personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç halinde sürekli güncelleyerek duyurmaktadır. Sizlerde vereceğimiz linkten sürekli boş olan kategorileri görüp başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer personel alımı haberleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan A101 Personel Alımı Yapıyor! başlıklı makalemizde a101 e nasıl başvururum, A101 iş ilanları ve A101 personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ