İyi Para Getiren İş Fikirleri

İyi Para Getiren İş Fikirleri

İyi Para Getiren İş Fikirleri

Sizlere en güncel  iş fikirleriiş ilanları, personel alımı ilanlarını, evde ek iş ilanlarını, işkur ilanları ve yurtdışında iş ilanları gibi iş ilanlarını aramaya, sunmaya devam ediyoruz.

Hepimiz biliyoruz ki ülkemizde çok fazla zengin bulunmaktadır. Hatta bu zenginlerin bazıları dünyadaki zenginlik sıralamasına girmeyi bile başarabilmiş insanlardır. İyi para getiren En İyi İş Fikirleri nedir ? Bu insanlar nasıl zengin oluyor ya da oldular ?  Bunları düşünmek çok saçma olsa da hepimiz aklına zaman zaman bu tür sorular gelebilmektedir. Ama bu konuda bilmeniz gereken iki konuyu sizlere açıklıyoruz.

Birincisi zengin olmak vicdanla, insanlara iyi davranmayla olacak bir şey değil gibi görünüyor. Baktığımız zaman zenginlerin çoğu ya aileden ya da insanların üstüne basa basa yukarılara çıktığı içindir her ne kadar kabullenmek istemesek de çoğunlukla öyledir. Ben girişimcilik adına yıllardır uğraşmış birisiyim. Zengin olmak benim için çok önemli bir durum olmasa da kim istemez zengin olmayı? Lisede çok sevdiğim bir hocam bana “ Olsun, sen fakir ol ama insanlığından ödün verme” diye bir söz söylemişti. Zengin olmak istiyorsanız fikir verme kısmına geçelim.

Web Sitesi Açmak

Şimdi söyleyeceğim şey size biraz tuhaf gelebilir fakat ülkemizde yasak olmasına rağmen +18 web sitesi açabilirsiniz. Bunun dışında film ve dizi izleme sitesi açıp günde 10 bin dolara kadar para kazanabilirsiniz tabi bu en üst seviye fakat aylık 4 5 bin kazanan çok insan var. Siz neden kazanmayasınız? Son olarak Flash oyun diye tabir ettiğimiz çocukların oynadığı sitelerden oluşturmakta çok güzel bir fikirdir. Birde Google oyun kelimesini yazdığınızda ilk sırada çıkan bir site sahibi olursanız daha ne istersiniz ki tahminimiz onlar aylık 50 60 bin kazanan insanlar…

E-Ticaret Yapmak

Bana göre iyi para getiren En İyi İş Fikirleri yazısının en gözdesi olan e-ticaret sistemidir diyebilirim. Birkaç esnafla anlaşarak başlatabileceğiniz e-ticaret platformunu yavaş yavaş yükseltebilir ve zengin olma şansınız oldukça yüksektir. Ya da büyük iki veya üç firmayla sponsorluk anlaşması yaparsanız iş dünyasına bomba gibi düşebilir ve çok hızlı bir şekilde yüksek seviyede gelire ulaşabilirsiniz.

Müteahhit Olmak

Başlığı gördüğünüz de hemen kötü fikirler gelmesin iyi bir politika izlediğinizde bu meslek sizi zengin edecektir. Etrafınızda hiç fakir müteahhit gördünüz mü? Biz görmedik. Günümüzde çok bulunuyor sonradan zengin olmuş müteahhitler. Demiri, kumu, çimentoyu düzgün planlayarak daire karşılığı tarzında alabilirseniz bu iş sizi yeni zenginlerin arasında olmanızı sağlayabilir.

2. El Otomobil Satışı İle Uğraşmak

Ülkemizde hemen hemen çoğu ev babasına Çok para kazandıran En İyi İş Fikirleri nelerdir diye sorsanız araba satışını diye cevap veririz. Bu durum gerçekten de böyle belki de bu şekilde başlayarak ileride bir galeri sahibi olur ve çok para kazanmaya başlamış olabilirsiniz. Tabi ki başınıza bela almazsanız bu iş biraz sıkıntılı olabilir tamamen size bağlı bir durum. Çünkü devlet bu durumla ilgili bir pürüz çıkartıyor diye duymuştum tam anlamı ile araştırma yapmadan bu işe koyulmayın.

Giyim Sektörü

Size modacı olun demiyoruz yapmanız gereken şu bazı firmalar defolu olan ama hiçbir yerinde problem olmayan giysileri toptan çok ucuza satmaktadır hepimiz biliyoruz. Bu giysileri toptan alarak pazarlarda, köylerde satışını yapabilirsiniz. Başlangıç için vergi probleminiz olabilir ama bu işi 1 yıl yaptıktan sonra kendi dükkanınızı açabilecek paraya sahip olmuş olabilirsiniz. Dükkan açtıktan sonra müşteri memnuniyetini sağlayarak her şeyinizi rayına oturttuğunuzda yavaş yavaş geliriniz yükselmeye başlayacaktır.

Yazılım Mühendisliği

Çok kısa sürede tamamlayabileceğiniz işler için 10, 20, 30 bin TL gibi yüksek rakamlar kazanabileceğiniz bir sektörtür bu sektör. Yazılım sektörü program yazabilirseniz eğer çok para kazanırsınız. Bu işte çok iyi olmak gerekir. İnanılmaz derecede para kazanan insanlar biliyoruz.

Diğer iş fikirleri yazılarımıza bakmak için Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı başlıklı makalemizde bülent ecevit üniversitesi personel alımı, iş arıyorum ve iş haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ