İstanbul Avcılar Evlere İş Veren Firmalar

İstanbul Avcılar Evlere İş Veren Firmalar

İstanbul Avcılar evlere iş veren firmalar bakımından güzel bir konumda bulunuyor. Avcılar gittikçe gelişmekte olan bir ilçe olduğundan ve çevresinde ki ilçelerde bir çok firma bulunduğundan dolayı evde iş imkanı bakımından zengin bir ilçedir.

Evde ek iş yaparak Avcılarda bir çok insan ek gelir elde ediyor durumdadır. Bu ek işlerin geliş yerleri bazen Beylikdüzü, Avcılar, Silivri, Eyüp, Bağcılar, Bakırköy, ve Bahçelievler gibi bir çok çevre ilçeler olabilmektedir. İlla Avcılardan iş alacaksınız diye bir durum yok. Zaten evinize kadar getirilecek. Fakat Avcılarda da evlere iş veren firmalar bulunuyor. Avcılar merkezde yeni yeni iş yerleri açılmaktadır. Ek iş olarak yapılabilecek bir çok ek iş pozisyonu bulunuyor. Bunlardan bahsedeceğiz.

Avcılar Evlere Boncuk İşi

Avcılar evlere boncuk işi bakımından şanslı bir ilçedir. Avcılar merkezde bir çok boncuk iş yerleri bulunuyor. Çevre ilçelerde de bir çok boncuk firması bulunduğundan bu işi yapabilirsiniz. Bir çok kişi boncuk işi ile para kazanmaktadır. Sizlerde boncuk firmalarına ulaşarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Evlere boncuk dizme işi verenler sayesinde eve gelecek boncukları sizden istenilen şekilde dizmeniz gerekecektir.

Avcılarda Davetiye Katlama İşi

Avcılarda davetiye katlama işi ile para kazanan bir çok insan bulunuyor. Özellikle yaz aylarının yaklaşması ile bir çok davetiye firması evlere iş vermektedir. Malum düğünler yaz ayları çok arttığından bu iş çok fazla evlere veriliyor. Alınan ücretlerde güzel seviyelerdedir. Ek iş Avcılar ilçesinde çok yapılmaktadır.

Avcılar Ek İş İlanları

Avcılar ek iş ilanları olarak ilk önce kendinize en uygun ek iş kategorisini seçmelisiniz. Ardından seçtiğiniz kategoriye özel internette ve gerçek hayatta ufak araştırmalar yapabilirsiniz. Örneğin davetiye işi yapmak istiyorsanız İstanbul’da ki davetiye firmalarını araştırabilirsiniz. Ardından iletişime geçip iş almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Yorum kısmına bilgilerinizi yazarak ek iş vermek isteyen olursa sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. İş vereceğini söyleyip ücret talep edenler ile irtibat kurmayınız.

Bir önceki yazımız olan Malatya Evde Ek İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde ek iş, evde ek iş ve evde iş hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tülay dedi ki:

    Dönüs yaparmısınız ihtiyacım var

  2. Ayca dedi ki:

    4 kisilik ekibim var donus yaparmisiniz avcilardayim

BİR YORUM YAZ