İşkur İletişim, İşkur Başvurusu, İşkur Kurs

İşkur İletişim, İşkur Başvurusu, İşkur Kurs

İşkur İletişim, İşkur Başvurusu, İşkur Kurs Hakkında Bilgiler

İşkur başvuru yapmak. İşkur iş başvurusu nasıl yapılır? İşkur İletişim nasıl gerçekleşir? İşkur’dan nasıl iş başvurusu yapılacağı ile ilgili tüm bilgi ve detayları, ayrıntılı bilgilerini haberimizde sizler için hazırladık.

Sizlere en güncel iş fikirleri, iş ilanları, personel alımı ilanlarını, evde ek iş ilanlarını, işkur ilanları ve yurtdışında iş ilanları gibi iş ilanlarını aramaya, sunmaya devam ediyoruz.

İşkur başvuru formu doldurma yapmak. İşkur nasıl iş başvurusu yapılır? İŞKUR Genel Müdürü Nusret Yazıcı tarafından yapılan açıklamada 176 bin ilan açıldığı, bu ilanlar sonucu 70 bin kişinin işe yerleştirildiği ifade edildi. 100 bin ilanın hala boş olduğunu belirten Yazıcı, çalışmak isteyenlere çağrı yaptı. İşkur başvurusu nasıl yapılacığını öğrenmek, ayrıntılı bilgilerden haberdar olmak için İskursitesi.com’u takip etmeye devam edin.

Son beş yılda 3,3 milyon kişiyi işe yerleştirmiştir İŞKUR, iş başı eğitim programlarının kapsamını genişletmeye devam ediyor.

İŞKUR 100 Bin Çalışacak Elaman Aradığını Belirtti

İŞKUR ve hükümet nitelikli elaman personel ihtiyacını aşmak için tüm olanakları sağmaya çalışıyor. İŞKUR 100 bin işçi açığının olduğunu, iş yok diyenlerin İŞKUR’a başvurmaları gerektiğini ifade etti. İŞKUR önümüzdeki 3 yıl içerisinde 3 milyon kişiye bütün illerde iş bulma olanağı sağlayacağını duyurdu.

Bütün İş İlanlarına Ulaşılabilir

Türkiye genelinde yayınlanan bütün iş ilanlarına il ve ilçe düzeyinde ulaşabileceğiniz yerdir İŞKUR. Binlerce ilan arasında size en uygun pozisyonu bularak iş başvurusunu yapabilirsiniz. İşkur iş başvurusu yapmak için, İşkur hakkında her türlü bilgi, son dakika bilgilerini bizleri takip ederek ulaşabilirsiniz.

İŞKUR başvurusu yapmak için tıklayınız

Diğer bilgiler için sitemize göz atmanızı istiyoruz. Tıklayınız.

Herkese bol kazanç bol şans diliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Evde Ek İş Fikirleri başlıklı makalemizde ek iş fikirleri, evde ek iş ve evde ek iş 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ