İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri ve Detayları

İlginç İş fikirleri ile sizlerleyiz. Hepimiz bir işte çalışmak isteriz. Malum bu devirde çalışmayana ekmek yok. Fakat günümüzde deyim yerinde ise ekmek aslanın ağzında. Herkes bir işin ucundan tutmaya çalışıyorlar. Tabi ki para kazandıran ilginç işlerde mevcut. İlginç işlerden para kazananlar zekice farklı metotlar uygulayarak para kazanmanın farklı yollarını bulmuşlar. Buldukları işlerinin temelinde hep aynı fikirler olsa da işi uygulama tarzlarında değişiklik yaparak farklılık yaratıyorlar. Zekice iş fikirleri sayesinde müşterilerin ilgisini çekiyorlar ve çok ciddi para kazanabiliyorlar. İşte size yapılacak olan ilginç iş fikirleri.

Seyyar Dükkanlar

Şu anda bile seyyar satıcılar hemen hemen her sokakta mevcutlar. Basit pilav satanlar, süt mısır, simit, ekmek arası köfte gibi alanlarda insanlar seyyar satıcılık yapıyor. Gelecekte insan türü işten yada başka şeylerden başını kaldıramayacak duruma gelecektir. Alış veriş yapmaya zamanı olamayacaktır. Yani müşteri mağazaya gitmeyecek duruma gelecektir. Bu noktada ınternet devreye girse de alınan mallar özellikle giyim sektöründe internetten alınan eşyalar kalitesiz veya bozuk olacaktır. Mağaza yetkilileri buna bir çözüm olarak seyyar mağaza açacaklardır. İnsanlar mağazaya değil mağazalar insanların ayağına gidecektir. Bu nedenle gelecekte seyyar mağazacılık sektörünün ilerleyeceğini düşünmekteyiz.

 Kilo Mücadele Merkezleri

Obezite dünyadaki tüm ülkelerde hızla yayılan bir hastalık türü. Fast food yiyecek dükkanlarının artmasıyla düzenli beslenme tarih oldu. İnsanlar hareketsiz yaşamında etkisiyle de kilo almaya ve verememeye başladılar. Değişik iş kolları birleşerek bir çözüm aramaya başladılar. Oysa çözüm çok basitti. Kilo mücadele merkezleri açarak  belli bir ücret insanların her gün yeme içmelerine günlük yakmaları gereken kalori miktarına bakarak bu durumun üstesinden gelinir. Gelecekte çok yaygınlaşacak olduğunu düşündüğümüz kilo mücadele merkezleri  şu anda faaliyetteler. Çok değil 2030’a kadar bu gün sayısı 200’e yakın olan kilo mücadele merkezleri gelecekte 1000’e ulaşacaktır.

Tahta Klavye ve Telefon Kılıfları

Para kazandıran ilginç işler kategorisinde şimdide tahtadan yapılmış teknolojik aksesuarlar mevcut. Telefonların değişik görünmesini sağlayan tuhaf tahtadan yapılmış kılıflar ile para kazanabilirsiniz. Eliniz marangozlukta marifetli ise internette bir sayfa açarak reklam yapıp ürünlerinizi satabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bu İşleri Yapanlar Kazanıyor! başlıklı makalemizde ilginç iş fikirleri, iş fikirleri ve iş fikirleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ