Gebze Teknik Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor!

Gebze Teknik Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor!

Gebze Teknik Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor!

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuru ile üniversiteye tekrardan personel alımı yapılacağı ilan edildi. Daha önce başka pozisyonlarda personel alımı yapılmıştı fakat tekrardan başka kategoriler için personel alımı yapılıyor. Başvurular devam etmektedir. Bu ilan Devlet Personel Başkanlığı sitesi tarafından paylaşılmıştır.

SON BAŞVURU: 25 EYLÜL

İlanın ayrıntılarına şöyle bir bakalım.

İlk yapılan açıklamaya baktığımızda üniversiteye bağlı birimlere istihdam edilmek üzere öğretim üyesi alınacağı yazılmıştır.

Başvuru İçin Yapılması Gerekenler

Gebze üniversitesinde çalışmayı düşünüyor, başvurmak istiyorsanız bir kaç belgeyi hazırlamanız gerekecektir. Müracaat edebilmek için başvuru için yazacağınız dilekçeye özgeçmişlerinizi yani CV’lerinizi, almış olduğunuz diploma belgelerini, AYDEK başvuru sonucunuzu, nüfus cüzdan suretlerinizi, bilimsel yayınlarınızı, 1 adet fotoğrafınızı ve kongre-konferans tebliğlerinizi dosya ile birlikte Dekanlığa teslim etmeniz gerekecektir.

İlanda belirtilen bir diğer husus ise başvurular posta yolu ile yapılmayacaktır. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Buna dikkat etmek gerekiyor. Başvuruları bizzat kendiniz gidip yapmalısınız. İlan süresi gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün olarak belirlenmiştir. Başvuru için gerekli olan bazı dilekçelere ulaşabileceğiniz linki aşağıda vereceğiz. Eğer yabancı üniversite mezunu iseniz Üniversitelerarası Kurulca denkliği onaylanmış bir diplomanız olması gerekecektir. Diğer ulaşmak istediğiniz her türlü bilgiyi üniversitenin gerekli bölümünün Dekanlıklarından sağlayabileceksiniz. Aklınıza takılan her şeyi Dekanlık ile iletişime geçerek sorabilirsiniz. Başvuru için gerekli olan belgeleri ve Gebze Teknik Üniversitesinin yapacağı personel alımı için yayınladığı ilanın tamamına ulaşmak adına tıklayınız. Herkese bol şans dileriz.

Diğer personel alımı ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ahi Evran Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor! başlıklı makalemizde ahi evran üniversitesi personel alımı, iş ilanları ve iş ilanları 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ