Evde Reçel Yapıp Satarak Para Kazanın

Evde Reçel Yapıp Satarak Para Kazanın

Evde Reçel Yapıp Satarak Para Kazanın

Güncel olarak sizlere her gün evde ek iş fikirlerini sunmaya, araştırmaya devam ediyoruz. Bugün ki yazımızda Evde Reçel Yapıp Satarak Para kazanma konusunun inceliklerini sizler için araştırdık.

Evde iş imkanı aramakta olan bir çok vatandaşımız bulunmaktadır. Evde ek iş kategorilerinin bolluğundan dolayı birey kendisinin ne yapacağına karar veremeyebiliyor. Bizlerde bu yüzden sizler için her gün güncel olarak yeni bir evde ek iş fikrinin inceliklerini paylaşıyoruz. Sizlerde kendinize en uygun olanı seçebilin diye. Çoğu insan bizlere işkurun evde iş imkanı var mı? diye soru soruyor. Henüz işkurun evde iş imkanı adlı bir özel kategorisi yok. Fakat işkurun direkt iş ilanları bölümü bulunmaktadır. Eğer başka işler düşünüyorsanız işkurun sitesine başvurarak normal iş ilanlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Evde Reçel Yapma Ek İşi

Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan reçel, gittikçe daha da popülerleşmeye başladı. Çoğumuz reçel bağımlısıyız reçel olmadan kahvaltı yapmam diyenleri biliyoruz. Bu sebepten ötürü sizde şuan düşünüyor olmalısınız o zaman evde reçel yapıp satabiliriz diye. Fakat bu iş o kadar da kolay değil. Daha önce hiç reçel yaptınız mı bilmiyoruz. Tabii eş dostunuza satmasında sıkıntı olmaz fakat bu işi ticarete dökmeyi düşünüyorsanız daha büyük kitleleri hedefliyorsanız bazı şeyleri yerine getirmelisiniz.

Reçel İşi İçin Yapılması Gerekenler Neler?

Reçeli yapıp satacağınız zaman reçeli konservelerle kapatıp satmalısınız. Fakat bu iş biraz sıkıntılıdır bildiğiniz gibi gıda zehirlenmeleri çok olmaktadır. Konserve denetlemeleri çok oluyor bu yüzden. Bu yüzden bir çok dava ile baş başa kalabilirsiniz.

Siz farkında olmadan yapacağız ufak bir hata başkasının zehirlenmesine yol açabilir. Bu da sizin başınızı derde sokacaktır. Bu yüzden piyasa da tanınmış firmalar ile çalışmak tek başına çalışmaktan mantıklı olacaktır.

Reçel Satma İşi

Reçel yapıp her yaptığınız reçeli satabileceksiniz diye bir şey yok. Bu tamamen yaptığınız reçelin tadı ile alakalı olacaktır. Bu işte tanıtım çok önemlidir. Mesela birisi sizden reçel aldı. Çok beğendi o kişi tekrar alacaktır. Her sabah tüketildiğinden reçel sürekli bitecek. Sizlerden tekrar talep istenilecek. Bir de yaptığınız reçel güzel ise alan kişi arkadaşlarına da sizi tavsiye edecek. Böylelikle satışlarda fırlama yaşabileceksiniz. Bu yüzden yaptığınız reçelin tadı çok önemli olacaktır.

Reçel Satarak Para Kazanın!

Tabi bu işi para kazanmak için yapacaksınız. Fakat fiyatları uçurmadan reçelin tadını da güzel tutarak çok iyi bir iş başlangıcı yapabilirsiniz. Fiyatları abartmayın ki alan tekrar alsın. Yaptığınız masrafları belirleyip öyle bir fiyat belirleyin. İlk başta çok kar düşünmeyin reklam amaçlı olsun. İleride zaten kar yapacaksınız.

Dilerseniz sizlerde evde yapmak istediğiniz İŞİ, ADINIZI VE SOYADINIZI, BULUNDUĞUNUZ İL VE İLÇEYİ ve MAİLİNİZİ yorum kısmına ekleyerek iş veren firma veya diğer türlü talepler olursa sizler ile iletişime geçebilmesini sağlayabilirsiniz. Diğer evde ek iş yazıları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Masal Anlatarak Para Kazanmak başlıklı makalemizde ek iş, evde ek iş ve evde ek iş 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ