Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş Nedir? Evde Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Zamanımızda ne kadar makinelerle de çalışılsa zaman zaman insana da ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanlar el emeklerini kullanarak makinelerin yapamadığı işleri yaparak para kazanmanın yollarını üretmişlerdir. İşsizlik sorunları nedeniyle de evde ek iş imkanları sayesinde bütçenize ek gelir sağlamış olabilirsiniz.

Peki ya bu ek iş nedir bu aşamalarda neler yapabilirsiniz. Ek iş firmaların insanlara verdiği bu işler ile hem onlar bu işi fırsata çeviriyor hem de siz para kazanıyorsunuz. Bu işleri tamamlayarak firmalara ürün teslim edilir. Bu döngü böyle devam eder. Evde oturduğunuz yerden para kazanma şansınız olmaktadır. Yani ilinizde bulunan firmalar sizlere iş imkanları sağlayarak artık para kazanmanıza vesile oluyor. Bu imkanları kaçırmamalısınız.

Eviniz de ek iş yapmak çok kolay olmasıyla birlikte zamanı kendinize ayarlayarak planlı bir şekilde bu işleri devam ettirebilirsiniz. Evde ek işe olan talep giderek artmaktadır. Evde ek iş yoğunluğunu en çok bayanlar sağlamaktadır.

Evde Yapabileceğiniz İşler Nelerdir?

Evde oturduğumuz yerden birçok iş yapma şansımız olmaktadır. Bu sizin yeteneğinize bağlı bir durumdur. İsterseniz bir işle kalmayıp başka işlere de yer vererek daha fazla ek para kazanma şansınız olabilir. Firmalarda bir çok iş bölümü bulunmaktadır. Aralarından en uygununu siz belirlersiniz ve seçersiniz.

Sizden istenilen süre içerisinde bitirmeyi unutmamak gerekir. İşleri zamanında yapmak çok önemli çünkü eğer işi zamanında bitirmezseniz firma ile aranızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle sizin vereceğiniz güven çok önemli bir noktadır. Bu işe başlamadan önce evinizde bu işi yapabileceğiniz uygun bir ortam oluşturmanız yararınıza olacaktır. Planlı olduğunuz takdirde düzenli çalışarak işlerinizi zamanında bitirme olasılığınız çok artacak.

İş konusunda tecrübeli olmanız önemli değildir. Eliniz yatkın ve hevesiniz varsa devamı gelecektir. Unutmayın ki firma sizden ne istiyorsa onu yapmalısınız. Firma memnun kalırsa bu işi sürekli yaparak ek gelir elde etmiş olursunuz.

Evde Ek İş

Firmalar bir çok kategoride evlere evde ek iş sağlamaktadır ve bir çok Evde Ek İş türü mevcuttur. Sizler bu işlerden size en uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Boş vaktiniz varsa çalışmak istiyorsanız bu sizlere sayacağımız işlerden uygun olanını seçerek başlayabilirsiniz. Hemen her iş olur deyip karar vermeyiniz. Çünkü bazı ek işler zor olabiliyor. Bu yüzden kendinize en uygun olanı seçmenizde fayda var.

Zorlanacağınızı düşündüğünüz  işleri seçmemelisiniz. Çünkü sıkılıp çalışma isteğinizi yok edebilir bu da işinizi kaybetmenize neden olabilir. Eğer başka işlerinizde varsa geri kalan zamanınızı bu işlerle değerlendiriyorsanız aşırı sizi yoracak işlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıya bazı evde ek iş türlerini yazdık fakat hepsi bununla sınırlı değil. Bu işleri yaparak ayda 1000 tl ve üzeri gelir elde edebilirsiniz. Biz sizler için sürekli ek iş fikirlerini araştırarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

 • Evde yemek yapma
 • Evde ütü yapma
 • Evde kalem montaj işi
 • Evde sabun yapma
 • Evde kutu işi yapma
 • Evde mum yapma
 • Evde rüzgar gülü yapma
 • Evde boncuk işi yapma
 • Evde turşu hazırlanmak
 • Evde dikiş nakış işleri – örgüler yapma
 • Evde tesbih yapmak
 • Evde altın kutusu yapmak
 • Evde zımba montajı yapmak gibi vb.

Diğer ek iş fikirlerini görmek için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Evde Resim Çerçevesi Süsleme İşi başlıklı makalemizde evde ek iş, evde ek iş 2017 ve evde ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Yasemin dedi ki:

  Slm ben sincnda oturuyorum her paketleme işini yaparım yeterki evde olsun evde altın kutusu yapmak istyorum tesekürler ederm ilgilenirseniz sevinirm

 2. Şebnem dedi ki:

  Merhaba İstanbul küçükyalıdan yazıyorum evde iş almak istiyorum el sanatlarım iyidir tek başıma çocuk okutuyorum ihtiyacım var Evde Ek İş Fikirleri

 3. Fatih akgun dedi ki:

  Istanbul.sislide ikamet ediyoruz evde ek is ariyoruz

 4. Hediye ozan dedi ki:

  Slm ben hediye sultanbeyli de oturuyorum evde her paketleme işi yaparım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 5. senem taymaz dedi ki:

  Adana da yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 6. sevgi elçi dedi ki:

  pendıkte oturuyorum evde paketleme is arıyorum yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler

 7. Bilgen dedi ki:

  Kartalda oturuyorum 4 kişilik gurubuz evde paketleme yapmak istıyoruz

 8. Mutlu dedi ki:

  Pendik istanbul mutlu adım evde ek iş yapmak istiyorum kolye yaptım daha önce

 9. Merve dedi ki:

  Bende paketleme isi istiyorum cok ihtiyacim var

 10. Sevda dedi ki:

  Merhabalar ben Sevda İstanbul Maltepe de oturuyorum.Evde ek iş yapmak istiyorum.3-4 kişilik ekipte olusturabiliriz.Her turlu paketleme işi yapabilirim

 11. Büşra dedi ki:

  Bursa Yıldırım ek işe ihtiyacım var

 12. Aysu dedi ki:

  Sosyoloji lisans mezunuyum.Su an evdeyim üniversite okuyan çocuklarım var.Ek iş almak istiyorum.

 13. inci dedi ki:

  İstanbul sultangazide oturuyorum evde ek iş arıyorum ihtiyacim var ilgilenirseniz sevinirim

BİR YORUM YAZ