Burgan Bank Tecrübeli Personel Alıyor

Burgan Bank Tecrübeli Personel Alıyor

Burgan Bank personel alımı ilanı yayımladı. Banka personel alımları ilanlarını takip etmek için bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Banka iş ilanları güncel olarak sayfamızdan paylaşılmaktadır. Burgan Bank zaman zaman buna benzer ilanlar ile personel alımı yapacağını duyurmaktadır. Bankalarda çalışmak adına bir çoğumuz iş ilanları aramaktayız. Bu ilan size göre olabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Aralık ayına özel bir personel alımı yapacak olan banka, Mersin’de bulunan şubelerine görevlendirmek üzere tam zamanlı personeller alacak. Bu personel alımı tecrübeli isimlerden seçilecek. Haberimizin başlığında da bahsettiğimiz üzere tecrübeli kişiler alınacaktır. Alım yapılacak pozisyon ise Operasyon Şube Yetkilisidir. Bu pozisyonda çalışabilecek personeller aranmaktadır.

Başvuru Şartları

Burgan Bank’ın yayımladığı ilanı incelediğimizde başvuru için bazı şartları taşımak gerektiğini görüyoruz. Bunların en başında ise tecrübeli olmaktır. Diğer aranan şartlar ise:

  • En az üniversitelerin 2 yıllık bölümlerinden mezun olmak,
  • Şubedeki işlerin yapılışı hakkında bilgi sahibi olmak,
  • Erkek başvuru adayları için askerliklerini yapmış olmaları, muaf ya da tecilli olmaları gerekiyor.
  • İletişim becerisi gelişmiş olmalı,
  • Mersin’de ikamet ediyor olmak,
  • İş bilincinin farkında olmak,

Aranan şartlar bu şekildedir. En önemlisi bahsettiğimiz gibi tecrübeli olmak, bankada ki işlerin nasıl işlediğini hakkında bilgi sahibi olmak ve yabancılık çekmemek aranan en büyük şarttır. Daha önce bankalarda görev alanlar için bu ilanın uygun olduğu görülmektedir.

Burgan Bank Hakkında

Bu banka Kuveyt merkezli bir bankadır. Ortadoğu’da ve Kuzey Afrika’da hizmetlerine devam etmektedir. Bir yandan da ülkemizde faaliyetlerini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Ülkemizde yatırımlarını arttıran banka, yeni yeni yerler açtığından dolayı oralarda çalıştıracak personellere ihtiyaç duymaktadır. Bu doğrultuda yayımladığı ilanlar ile iş başvuru almaktadır.

Burgan Bank Başvuru

Burgan Bank’ın yaptığı ilana başvurmak ve daha detaylı bilgi almak adına aşağıda verdiğimiz linki, tarayıcınıza kopyalayarak ziyaret edebilirsiniz.

https://goo.gl/gFxaLi

Bir önceki yazımız olan Bir Çok Banka Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde banka iş ilanları ve banka personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ