Bosch Firması Personel Alımı Yapıyor!

Bosch Firması Personel Alımı Yapıyor!

Bosch Firması Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alan Bosch Firması Personel Alımı yapıyor. Türkiye’nin beyaz eşya firmaları arasında en gözde markası olan Bosch Firması üretimini yaptığı otomobil parçaları, kullanışlı ev aletleri gibi bir çok alanda üretimlerine devam etmektedir. İnteraktif iş ilanları siteleri verdiği işçi alımı ilanları ile personel alımı yapmaya devam ediyor.

Bosch’u Ufaktan Tanıyalım

Bosch Türkiye, ‘Otomotiv Teknolojileri’, ‘Enerji ve Bina Teknolojileri’, ‘Sanayi Teknolojileri” ile ‘Dayanıklı Tüketim Malları’ alanlarında faaliyet gösteren altı ayrı şirketi kapsamaktadır. Bosch Grubu, Türkiye’de ilk kez 1910 yılında kurulan bir temsilcilikle faaliyetlerine başlamış olup, ilk fabrikasını ise 1972 yılında Bursa’da kurmuştur. Bosch Türkiye, 2012 yılsonu itibarıyla 10.148 çalışanı, 2.1 milyar Avro cirosu ve 1 milyar 250 milyon Avro’luk ihracatıyla teknoloji ve hizmetler alanında önde gelen tedarikçilerden biri olarak faaliyet göstermektedir. Bosch Grubu’nun ürün ve hizmetleri, yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı çözümler aracılığıyla yaşam kalitesini artırmak için tasarlanmaktadır. Bu yönüyle Bosch, ‘Yaşam için teknoloji’ sağlayan dünya çapında bir teknoloji sunmaktadır.

Boş Poziyonlar Neler?

  • Üst Düzey Yönetici Asistanı
  • Üretim Elemanı
  • Mekanik Bakım Elemanı
  • Proje Satış Mühendisi
  • Puantaj Sorumlusu

ve bir çok boş kontenjan bulunmaktadır.

Nasıl Başvurabilirim?

Bosch firması için yukarıda vermiş olduğumuz kategoriler başta olmak üzere 21 civarı boş kategori için personel alımı yapacaktır. Alımlar İstanbul, Bursa ağırlıklı olmak üzere ve Kocaeli şehirleri için yapılacağı görülüyor. Bu ilanlara başvuru için sizlere vereceğimiz linke tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca boş kategorileri de görebilirsiniz. İskursitesi ekibi olarak herkese bol şans dileriz.

BAŞVURU VE BOŞ KATEGORİLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer personel alımı haberleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Sağlık Enstitüleri Personel Alımı Yapıyor! başlıklı makalemizde iş arıyorum, iş ilanı ve iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ