Bim Personel Alımı Yapıyor!

Bim Personel Alımı Yapıyor!

Bim Personel Alımı Yapıyor!

Bim personel alımı yapıyor. Bim zaman zaman oluşan personel açıklıklarını yayımladığı ilanlar ile kapatmayı planlamaktadır. Bim iş ilanları oldukça yoğun talep ile karşılanır. İlla ki yakın çevremizde bim marketleri bulunuyordur. Bu yüzden hemen hemen herkese yakın olduğundan Bim’de çalışmak isteyen bir çok insan olabilmektedir. Bim başvuru formu indirmeye gerek yok. Bim başvuru formunun linkini vereceğiz. Oradan başvurularınızı yapabileceksiniz.

Bim Market Geçmişi ve Hedefleri

Bim kaliteli ürün ve bu kaliteli ürünleri sunduğu fiyatlar ile gönülleri kazanmış durumdadır. Bunu başarabilen firma gittikçe büyüyerek her geçen yıl mağaza sayısını arttırmış bulunmaktadır. 2015 yılı verilerine baktığımız zaman 5 bine yakın mağaza ile hizmetine devam etmektedir. Bu oran 2016 da dahada arttı. 2017 de daha da arttı. Şuan 5 binden daha fazla mağaza ile hizmet sunmaya devam ediyor. Bim müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Alacağı personelleri de bu kritere yönelik almaktadır. Bim ürünün kalitesinden taviz vermeksizin o ürünü en ucuza satabilmek adına uğraş göstermektedir. Bunu çoğunlukla başaran firma bu yüzden çok hızlı şekilde büyümeye devam ediyor.

Bim İnsan Kaynakları Hakkında

Başarısını sadece satış yaptığı ürünlerin uygun fiyatına bağlamamak lazım. Tabii ki de çok önemli bir faktör. Fakat bim personelleri fark ettiyseniz çok sıcak kanlı insanlardır. Yardım etmeyi severler. Çünkü bim çok denetleyici bir firmadır. Soğuk, sıcak kanlı olmayan personele bim kendi kadrosunda yer vermez. Bimde ortalama 31 bin çalışmakta olan personel bulunmaktadır. Firmanın büyüklüğünü bu sayıdan anlayabiliriz. Hala da personel alımı gerçekleştiriyor. Eleman ihtiyacı hep olacaktır. Çünkü hep yeni mağaza açma peşinde olan bir firmadır. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, samimi, sıcak kanlı, ve güler yüzlü personel alımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Bim’in Sağladığı Çalışma İmkanları

Bim’in çalışma saatlerini inceleyecek olursak hafta için ve hafta sonu 09:00-21:00 arasında hizmet veriyor. Bir personel ise ortalama 8 saat civarı çalışmaktadır. Günlük orandır bu. Bim’de çalışacaksanız güler yüzlü, sabırlı ve samimi olmalısınız. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilmelisiniz. Müşterilere kötü davranmanız iş ile bağlantınızın kesilmesine yol açabilir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Bim iş başvurusu oldukça sitemizde yayınlayacağız.

Bim Maaşları Nasıl?

Personel Maaşı: 1700-1800 + Prim

Müdür Yardımcısı Maaşı: 2000 + Prim

Müdür Maaşı: 2250-2750 TL + Prim

Bim İş Başvurusu Kategorileri

Bim hangi kategorilere alım yapıyor bir bakalım:

  • Mağaza Elemanı
  • Genel Başvuru
  • Gıda Personeli
  • Kasiyer
  • Reyon Personeli
  • Kasap- Şarküteri Personeli
  • Engelli Personel

Bim market iş başvurusu formu doldurarak iş başvurusu yapmış olacaksınız. Bim çalışanları arasında engelli personellere yer verdiği için ayriyeten biz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bim iş başvurusu için aşağıdaki linke tıklayınız. Bim başvuru formu doldurmak için:

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer personel alımı ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Arnavutluk İş İlanı Sekreter Alımı başlıklı makalemizde arnavutluk iş ilanları, arnavutluk işçi alımı ve iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ