Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı Yapıyor!

Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı Yapıyor!

Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı Yapıyor!

Beylikdüzü Belediyesi personel alımı yapacağını duyurdu. Adaylar başvuru yapabilmeleri için Kamu Personeli Seçme Sınavından(KPSS) puan almış olmaları gerekiyor. İşte diğer başvuru şartları. Devlet Personel Başkanlığı sitesi tarafından yayınlanan Beylikdüzü Belediyesi personel alımı başvuruları devam ediyor.

SON BAŞVURU: 26 EYLÜL 2017

Beylikdüzü Belediyesi yapmış olduğu ilana göre bünyesindeki personel eksikliği için kamu personeli alımı yapıyor. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafından geçtiğimiz gün sitesi tarafından yayınlanmıştı. Beylikdüzü Belediyesi bünyesinde toplamda  3 kişilik boş kadro ile 6. dereceden Müfettiş Yardımcısı almayı planlıyor. Adaylar Beylikdüzü Belediyesi tarafından yapılacak olan Giriş sınavı ile seçilecek. Buna göre sınav yazılı ve sözlü olarak iki aşamadan oluşacak. Sınavın yazılı bölümü çoktan seçmeli test şeklinde olacaktır. 13 Kasım 2017 tarihine saat 11:00 da sınav gerçekleşecek. Adayların bu sınava katılabilmeleri için aşağıda belirtilen özelliklerin tamamını taşımaları gerekmektedir.

Adaylarda Olması Gereken Nitelikler

Beylikdüzü Belediyesi alım yapacağı Müfettiş kadrosu için başvuru yapacaklardan, sınavın yapılacağı tarih itibari ile 35 yaşından gün almamış olmalı. 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımalı. ÖSYM tarafından 2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından A grubu puan sırasına göre KPSSP48 puan türünden en az 75 ve üzeri puan almış olmalı. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya askerlik ile ilgisi bulunmamak. Üniversitelerin dört yıllık lisans eğitimi veren Hukuk, iktisat, işletme, siyasi bilgiler, idari bilimler bölümlerinden veya bunlara denkliği olan ve yetkili makamlarca onaylanmış yurtiçi veya yurtdışı üniversitelerden mezun olmalı. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamalı. Müfettişliğin gerektirdiği karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneğini kendisinde bulundurmalı.

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar, 11 Eylül 2017 tarihi ile 26 Eylül 2017 tarihleri arasında başvurularını yapması gerekiyor. Başvurular başvuru tarihleri içerisinde mesai saatlerinden şahsen veya posta yolu ile Beylikdüzü Belediyesinin İnternet sitesinden başvuru formu indirilerek doldurulmalı. İstenilen belgeler ile birlikte online veya posta yolu ile belediyeye ulaştırılabilir. Posta yolu ile yapılan başvurularda, oluşacak herhangi bir gecikmeden adaylar sorumlu tutulur. Gecikme veya başka sorun yaşanırsa başvurular geçerli sayılmayacaktır.

İlanın tamamı için tıklayınız.

Diğer personel alımı haberleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. İşçi Alımı başlıklı makalemizde iş arıyorum, iş ilanı ve iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ