Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Devlet Personel Başkanlığı sitesi tarafından yayınlanan bir diğer personel alımı haberi Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı haberiyle sizlerleyiz. Bayburt Üniversitesi zaman zaman buna benzer ilanlar yayımlayarak personel alımı yapmaktadır. Üniversitelerde çalışarak para kazanma şansınız olacaktır. İş pozisyonu sizlere uygun ise başvuru yapabilirsiniz.

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 23. maddesi ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri
Yönergesi hükümlerine göre Üniversitemize Öğretim Üyesi alınacaktır. 657 sayılı DMK’nun 48 inci maddesi uyarınca Devlet hizmetine girmede aranan şartlara haiz olmaları
gerekmektedir.
Başvuru için gerekli belgeler ve ayrıntılı bilgi Üniversitemizin www.bayburt.edu.tr adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

Kaynak: http://www.dpb.gov.tr

Diğer personel alımı haberleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı başlıklı makalemizde bülent ecevit üniversitesi personel alımı, iş arıyorum ve iş haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ