Arçelik Personel Alımı Yapıyor

Arçelik Personel Alımı Yapıyor

Arçelik Personel Alımı Yapıyor

Arçelik personel alımı yapacağını ilan etti. Arçelik iş ilanları her zaman yoğun talep görmüş bir iş kategorisidir. Arçelik bünyesinde bir çok personel çalıştırmaktadır. Bir çok insana ekmek kapısı olmuş durumdadır. Arçelik firmasının bir çok mağazası bulunmaktadır. İstanbul Ankara ve İzmir’de bir çok firma ile hizmetlerini sürdürmektedir. Diğer illerde de firmaları bulunmaktadır. Çoğunluk olarak 3 büyükşehirimizde çalışmalarını sürdürmektedirler. Arçelik yapmış olduğu kaliteli ürünler ile kendisini tanıtmıştır. Bu kaliteli ürünleri satışa sunduğu fiyatların uygunluğu bakımından da halk tarafından sevgisini elde etmiş bir firmadır.

Arçeliğin yayımlamış olduğu ilanı birlilkte inceleyerek kendinize uygun bir iş pozisyonunu bulabilirseniz, vereceğimiz linkten başvuru yaparak artık sizlerde bir arçelik çalışanı olabilirsiniz.

Arçelik Alım Yapacağı Pozisyonlar

Arçeliğin alım yapacağı bir çok pozisyon bulunuyor. Bizler sadece bazılarını yazacağız. Vereceğimiz linkten hepsine ulaşabileceksiniz.

Mağaza satış sorumlusu, Project Engineer, Senior Specialist, HW Design Engineer, Genel başvuru

Olmak şeklinde bir çok pozisyona personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar İstanbul ağırlıklı olmak üzere bir çok şehirde gerçekleşecektir.

Alım Yapılacak Şehirler

Arçeliğin yapmış olduğu ilanı incelediğimizde bir çok farklı şehirlerde alımların gerçekleşeceğini görüyoruz. Fakat alımların en çoğu İstanbul’da gerçekleşecektir:

İstanbul, Tekirdağ, Ankara, Bolu, Eskişehir, Samsun

Şehirlerinde personel alımları gerçekleşecektir.

Başvurular İçin Aranan Şartlar

Başvurular için aslında aranan şartlar başvuru pozisyonunuza göre değişmektedir. Yani başvurmak istediğiniz pozisyona aşağıda vereceğimiz linkten bakarak, başvuru şartlarını daha doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Genel şartlar ise:

  • İletişim yeteneğine sahip olmak
  • Müşteri memnuniyetine önem vermek
  • Sağlık problemi bulunmuyor olmak (Görevini yapmasına engel olacak)

Arçelik İş Başvurusu

Arçeliğin yayımladığı ilanı detaylı şekilde görmek ve başvurmak için aşağıda vereceğimiz linki kullanabilirsiniz. Kopyalayıp arama yerine yapıştırınız.

https://goo.gl/TXgjow

Bir önceki yazımız olan Bir Çok Banka Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde banka iş ilanları ve banka personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ