Ahi Evran Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor!

Ahi Evran Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor!

Ahi Evran Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor!

Ahi Evran Üniversitesi rektörlüğünden yapılan açıklama ile üniversiteye personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu ilan Devlet Personel Başkanlığı sitesi tarafından paylaşılarak halka duyurulmuş oldu. Başvurular devam etmektedir.

SON BAŞVURU: 22 EYLÜL 2017

Ahi Evran Üniversitesinin personel alımı ilanının ayrıntılarına bakalım.

Ahi Evran Üniversitesi Personel Alımı

Ahi Evran Üniversitesi rektörlüğünden yapılan açıklama ile üniversiteye Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent alınacağı duyuruldu. Peki bu alım evresi nasıl gerçekleşecek?

Ahi Evran Üniversitesi Başvurusu İçin İstenilen Belgeler

Ahi Evran Üniversitesinin yapmış olduğu personel alımı için istenilen belgelere bakalım. Öncelikle aday olacak kişinin başvuracağı kadroya ait anabilim dalı, kadro derecesi ve tüm iletişim bilgilerini yazacağı bir dilekçe yazmalıdır. Bu dilekçelerde başvuracağınız dili de belirtmeniz gerekecek. Daha sonrasında istenilen belgeler ise özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, askerlik durumunuzu belirten belge, nüfus cüzdanı sureti, doçentlik belgenizin tasdikli sureti, diplomaların tasdikli sureti, kamu hizmetinde bulunan ise hizmet belgelerini getirmelidir. Üniversitenin kendi sitesinde bulunan yayın listesini kendinize uygun biçimde doldurmalısınız. Daha sonrasında hemen her üniversite iş ilanları için istenilen belgelerde olduğu gibi bilimsel yayınlar, kongre ve konferans bilgileriniz, yönettiğiniz doktora ve yüksek lisans çalışmalarınızı bildiren bir dosya hazırlamanız.

Gerekli tüm evraklar hazırlandıktan sonra başvurmak üzere Rektörlük Personel Daire Başkanlığına teslim edilmelidir. Posta ile yapılan işlemler geçersiz sayılacaktır. Başvuru süresi ilanın süresinden 15 gün süresincedir. Herkese bol şans dileriz.

 

İlanının tamamını ve alım yapılacak kategorileri görmek için tıklayınız.

Diğer personel alımı ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 19 Personel Alımı Yapıyor! başlıklı makalemizde iş ilanları, iş ilanları 2017 ve işkur ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ