Fatura Ödeme Merkezleri Bayilik Şartları

Fatura Ödeme Merkezleri Bayilik Şartları

Fatura Ödeme Merkezleri Bayilik Şartları

Fatura ödeme merkezleri bayilik şartları ile bu bayilik hakkında bilgi almak isteyenleri bilgilendireceğiz. Faturalar tahminen elli yıldır insanoğlunun başına bela konulardan biri. Aydan aya aldığımız maaşın  canavarı durumuna geldiler. Bu konuda şu benzetmeyi yapabiliriz. Maaşı biz değil faturalar alıyor. Elektrik faturası, su faturası, doğalgaz faturası, telefon faturası, cep telefon faturası, ınternet faturası  gibi faturalar bir sorun oldu. İnsanlar faturalardan o kadar korkmuş ki buz gibi soğuk kış aksamları bile doğalgazı birinci ayarda çalıştırıyorlar. Halbuki soğuktan hasta olacaklarını doktor ve ilaçlara daha fazla para vereceklerini unutmuş durumdalar. Bazı anneler su faturası  daha az gelsin diye duş alma süresi icat ederken bazıları da modemi kapatayım, lambayı kullanmayayım , çamaşır makinasını gece kullanayım daha az elektrik harcar gibi çözümler bulmuşlar. Peki hiç faturalar üzerinden para kazanmayı düşündünüz mü? Bu nasıl olur diye sormayın, fatura ödeme merkezi bayiliği alarak bu işi yapabilirsiniz. Bu noktada aklınıza şu soruların gelmesi mümkün. Fatura ödeme merkezi nasıl açılır , fatura ödeme merkezi açmak karlı bir işmi?  Fatura ödeme merkezi açmak için bazı evraklara ihtiyacınız vardır. Bu belgeler şunlardır: nüfuz cüzdanı fotokopisi, ikametgah adresi, adına kayıtlı fatura örneği.

Fatura Ödeme Merkezi Açmak Ne Kazandırır?

Fatura ödeme merkezi açmak ne kazandırır yada fatura ödeme merkezi açmak karlı bir işmi gibi sorulara cevap vermeden önce nasıl kazandırdıklarına bakalım.  Her evin ayda zorunlu olarak ödemesi gereken elektrik, su ve doğalgaz faturası vardır. Büyükşehir de yaşıyorsanız PTT gibi merkezlerde faturanızı ödemeniz için sıraya girmeniz gerekecektir. Bekleme işleminden nefret eden kişiler ise bu durumdan hiç hoşlanmayacaklardır. İşte tam burada fatura ödeme merkezleri devreye giriyor. Fatura ödemek için beklemek istemeyenler fatura tutarlarının üstüne birazcık daha  fazla ödeyerek faturalarını fatura ödeme merkezlerinde ödüyorlar. Komisyonunu alan merkezler işte bu şekilde kazanıyorlar. Örneğin merkezin etrafında 5 bin ev bulunuyor. Her ev ayda en az 3 fatura ödemek zorunda. Ki  bu rakam çoğu evde 4 veya 5 i buluyor. Ayda size  15.000 fatura ödenmek üzere geliyor. Fatura başı 1 lira komisyon aldığınızı varsayarsak aylık 15.000₺ gelir elde etmiş olursunuz. Günümüz Türkiyesinde bu para çok çok fazla bir miktarda.

Bir önceki yazımız olan İddaa Bayilik Şartları başlıklı makalemizde bayi olma, bayilik alma ve bayilik veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ