A101 Personel Alımı Yapıyor!

A101 Personel Alımı Yapıyor!

A101 Personel Alımı Yapıyor!

A101 insan kaynakları biriminden yapılan açıklamaya göre A101 personel alımı yapıyor. A101 iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için araştırıp sizlere sunuyoruz. A101 iş başvurusu yaparak çalışma hayatına yeni bir sayfa açmak isteyenler haberimizi okusunlar.

Çalışma hayatına 2008 yılında ülke genelinde 101 mağaza açma hedefiyle başlayan A101, tam 1 ay sonra 121 mağaza açarak hedefini kısa bir süre içerisinde yakalamıştır. Şuanda her şehirde bir çok marketi bulunan A101 personel alımı yapmaya başlamış durumdadır. Sizde A101’de çalışmak istiyorsanız haberimizin iyice okuyunuz. Sizin şehrinizdeki A101 marketine iş başvurusu yapabileceksiniz.

A101 Şirket Profili Tanıtımı

Yönetim kurulunda bilgili, etkin ve donanımlı insanlar çalışan işletmenin yönetim kurulu başkanı, sayın Turgut Aydın aynı zamanda English Home’ın kurucusu ve Memorial Sağlık Grubu’nun en büyük hissedarıdır. 2009 yılında A101 marketler zincirini satın almıştır. 6 yıl içerisinde 81 ilin 800’ün üzerinde ilçesine binlerce mağazası ve 10 binlerce personeli ile halka hizmet vermektedir.

Birçok insanın geçim kaynağı olan marketler zincirinin en büyük hedefi mutlu ve pozitif çalışanlarla en doğru en güzel hizmeti sunabilmektir. Bu amaçla A101 personel alımı yapan insan kaynakları departmanına çok büyük bir iş düşüyor her başvuran işe alınmıyor.

İnsan kaynakları departmanı A101 marketler zincirinin en zorluk çektiği departmanlardandır. Bu kadar çok şubeye eksiksiz hizmet sunabilmek, en yeterli sayıda personeli, en uygun adaylar içinden karşılamak  için sürekli A101 iş başvurusu ilanlarını yenilenmektedir. En doğru değerlendirmeyi yapmak için sayısız özgeçmişi tek tek incelediklerini biliyoruz.

A101 Mağaza Personeli İş Tanımı

A101 mağazalarında çalışacak personellerde aranan özellikler:

 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktarda ve özellikte ürün sipariş listesini eksiksiz hazırlayabilmek
 • Mal kabul görevlilerini gerekli desteği sağlayabilmek
 • Ürünlerin belirlenen standartlarda reyonlarda bulunmasını sağlayabilmek
 • Mağazanın genel düzenine ve görselliğine önem vermek, gerekenleri yerine getirebilmek
 • Müşteri ilişkileri ile sürekli iletişimde bulunabilmek
 • Mağaza kasalarının gün sonunda tam ve eksiksiz kapanışını sağlamaktan sorumlu olabilmek

Bu ve benzeri özelikleri kendisinde bulundurduğunu düşünen en az lise mezunu, dinamik ve yoğun çalışma şartlarına uyum gösterebilecek, insan ilişkilerinde başarılı, özgüvenli, güvenilir, dikkatli ve tabi ki takım çalışmasına uyumlu bir bireyseniz A101 iş ilanları seçeneğinden marketler zincirine iş başvurusunda bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

A101 Personel Alımı ve İş İlanları

Ülkemizin ihtiyaç duyduğu pek çok bölgesinde iş ilanları yayınlayan A101 personel alımı yapacağı pozisyonları duyurdu. Siz de bu pozisyonları inceleyerek kendinize uygun kategoriyi seçerek A101’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Açık pozisyonlardan size en uygun olana karar verip yaşadığınız şehirdeki A101 marketlerinde işe başlama fırsatınız olabilir. İskursitesi.com ekibi olarak bol şans diliyoruz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer personel alımı haberleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Nürnberg Başkonsolosluğu Sekreter Alımı başlıklı makalemizde iş ilanları, iş ilanları 2017 ve İŞKUR hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Ebru dedi ki:

  A101 eleman arıyor görüşmeye gidiyorsun lise mezunu olacak diyorlar ara belki bulursun

 2. Nese dedi ki:

  Salihlide alcaklarmi personel

BİR YORUM YAZ